НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Онлайн-проєкт «Педагоги України про національно-патріотичне виховання». В. Ф. Дурдуківський

03.07.2024

Під час російсько-української війни вчергове загострилося питання національної самоідентифікації українців. На жаль, історія неодноразово випробувала наш народ на здатність відстояти право як на фізичне, так і на ментальне існування. І щоразу нація, незважаючи на втрати, доводила спроможність захистити себе і жити далі. Значну роль у формуванні сили духу українства відігравали педагоги. Нині їхні ідеї стануть у пригоді науковим, науково-педагогічним, педагогічним працівникам, здобувачам освіти, широким верствам українців. З огляду на це відділ педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України пропонує онлайн-проєкт «Педагоги України про національно-патріотичне виховання» (керівник – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Березівська). До вашої уваги пропонуємо цитати з праць педагогів, чиї тексти є в бібліотеці, і з чиїм доробком ми заохочуємо вас ознайомитися. Презентуємо цитату з праці «Матеріали до шкільних ранків і вечірок в пам’ять Т. Шевченка» (1918) Володимира Федоровича Дурдуківського (1874–1938) – педагога, публіциста, критика, літературознавця, директора школи, співробітника Всеукраїнської Академії Наук, громадського діяча.


Анонси та оголошення

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…

20.06.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали