НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Участь науковців відділу педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України у ХХ Біографічних читаннях «Сучасна біографіка та біобібліографія: нові форми і методи дослідницької та інформаційної роботи, інтеграції та поширення біографічних знань» (Київ, НБУВ, 5 червня 2024 р.)

06.06.2024

Наукові співробітники відділу педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України взяли участь у ХХ Біографічних читаннях, присвячених пам’яті засновника і першого директора Інституту біографічних досліджень НБУВ, доктора історичних наук, професора Віталія Сергійовича Чишка (1951–2003) «Сучасна біографіка та біобібліографія: нові форми і методи дослідницької та інформаційної роботи, інтеграції та поширення біографічних знань»: Лариса Березівська, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України, директор ДНПБ, головний науковий співробітник відділу (Педагоги Незалежної України в енциклопедичному словнику: колективний портрет), Тетяна Кочубей, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу (Українська біографіка у контексті сьогодення), Олександр Міхно, доктор педагогічних наук, с.н.с., головний науковий співробітник відділу (Деколоніальність як ключовий елемент деколоніального підходу в українській педагогічній біографістиці), Наталія Антонець, кандидат педагогічних наук, с.н.с., старший науковий співробітник відділу (Гнат Хоткевич: сучасне прочитання біографії) та ін.

Захід організував Інститут біографічних досліджень Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського НАН України.

Вітаємо організаторів із ювілейними, ХХ-ми Біографічними читаннями!

Дякуємо за цікавий і змістовний захід, присвячений актуальним питанням застосування нових форм і методів дослідницької та інформаційної роботи, інтеграції та поширення біографічних знань та за багаторічну плідну співпрацю!

 


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

08.02.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали