НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Засідання Ради молодих вчених Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України

07.06.2024

6 червня 2024 року відбулося засідання Ради молодих вчених Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України за участю директора ДНПБ Л. Д. Березівської, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук, професора; заступника директора ДНПБ з наукової роботи Г. М. Романової, доктора педагогічних наук, професора;  в. о. вченого секретаря ДНПБ Н. В. Любченко, кандидата педагогічних наук, доцента.  Під час зустрічі з молодими вченими розглянуто та обговорено питання  діяльності Ради з підвищення фахового рівня членів Ради, активізації творчої та професійної роботи.

Учасники засідання заслухали й обговорили  звіт Ради молодих вчених ДНПБ за І півріччя 2024 року про діяльність і досягнення Ради за цей період, внесення змін до її складу, а також визначили  проблеми та шляхи їх розв’язання.

Члени Ради запропонували ідеї та пропозиції щодо реалізації плану заходів на ІІ півріччя 2024 року – організацію наукових конференцій, семінарів та інших заходів, спрямованих на підтримку молодих вчених та підвищення їх професійного рівня. Особливу увагу приділено оновленню та наповненню вебсторінок Ради молодих вчених на вебпорталі ДНПБ та у Facebook для популяризації діяльності Ради та залучення нових учасників до її роботи.

Засідання пройшло в конструктивній творчій атмосфері, підсумком чого є сформовані пропозиції і рішення з їх реалізації та подальшої успішної діяльності  Ради молодих вчених ДНПБ.

Голова Ради молодих вчених
Державної науково-педагогічної бібліотеки
України  імені  В. О. Сухомлинського НАПН України
Тетяна Золотаренко


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

08.02.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали