НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Українські педагоги про національно-патріотичне виховання

20.03.2024

Під час російсько-української війни вчергове загострилося питання національної самоідентифікації українців. На жаль, історія неодноразово випробувала наш народ на здатність відстояти право як на фізичне, так і на ментальне існування. І щоразу нація, незважаючи на втрати, доводила спроможність захистити себе і жити далі. Значну роль у формуванні сили духу українства відігравали педагоги. Нині їхні ідеї стануть у пригоді науковим, науково-педагогічним, педагогічним працівникам, здобувачам освіти, широким верствам українців. З огляду на це відділ педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України пропонує онлайн-проєкт «Українські педагоги про національно-патріотичне виховання» (керівник – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Березівська).

До вашої уваги пропонуємо цитати з праць педагогів, чиї тексти є в бібліотеці, і з чиїм доробком ми заохочуємо вас ознайомитися. Презентуємо цитату з праці «Кілька слів про українізацію народної школи» Спиридона Феодосійовича Черкасенка (1876–1940) – українського освітнього діяча, педагога, автора підручників, одного із засновників української педагогічної журналістики, поета, прозаїка, драматурга.


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали