НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Засідання Відділу педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського

23.06.2022

22 червня 2022 р. під головуванням доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, керівника наукового дослідження «Педагогічна наука та освіта в особах, документах, бібліографії» Л. Д Березівської, відбулося засідання відділу педагогічного джерелознавства та біографістики (у режимі онлайн на платформі Google Meet). На засіданні заслухано та схвалено звіти про виконану роботу співробітників відділу педагогічного джерелознавства та біографістики в умовах воєнного стану за період з 25.05 до 30.06.2022.

Серед інших, було розглянуто питання: про впровадження результатів наукового дослідження, що завершується у 2022 році; про рекомендацію до оприлюднення та розповсюдження планового рукопису каталогу «Українські дитячі періодичні видання 20-х – початку 40-х років XX ст. у фонді Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського»; про участь наукових співробітників у протидії російському агресору тощо.

Л. Д. Березівська подякувала всім за роботу та зазначила, що нині науковці відділу працюють на науковому фронті задля Перемоги України.


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали