НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Засідання Відділу педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського

23.06.2022

22 червня 2022 р. під головуванням доктора педагогічних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України, керівника наукового дослідження «Педагогічна наука та освіта в особах, документах, бібліографії» Л. Д Березівської, відбулося засідання відділу педагогічного джерелознавства та біографістики (у режимі онлайн на платформі Google Meet). На засіданні заслухано та схвалено звіти про виконану роботу співробітників відділу педагогічного джерелознавства та біографістики в умовах воєнного стану за період з 25.05 до 30.06.2022.

Серед інших, було розглянуто питання: про впровадження результатів наукового дослідження, що завершується у 2022 році; про рекомендацію до оприлюднення та розповсюдження планового рукопису каталогу «Українські дитячі періодичні видання 20-х – початку 40-х років XX ст. у фонді Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського»; про участь наукових співробітників у протидії російському агресору тощо.

Л. Д. Березівська подякувала всім за роботу та зазначила, що нині науковці відділу працюють на науковому фронті задля Перемоги України.


Анонси та оголошення

28.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ПРОЦЕНКО ГАННУ ВОЛОДИМИРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали