НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Загальні збори

19.05.2022

18 травня 2022 р. у форматі онлайн відбулися загальні збори трудового колективу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України з нагоди Міжнародного дня вишиванки, який цьогоріч відзначаємо 19 травня. У такий спосіб працівники бібліотеки долучилися до Всеукраїнського онлайн-флешмобу «Вишиванка – оберіг українського народу».

«Вишиванка – не лише національний одяг із давніми традиціями. У тяжкі часи боротьби із російським загарбником, які переживає український народ нині, це символ єднання, оберіг для всієї України і для кожного з нас», − наголосила директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського професор Л. Д. Березівська. Вона поздоровила усіх зі святом і побажала перемоги, миру та добробуту.

Принагідно Л. Д. Березівська привітала наукових і бібліотечних працівників із Днем науки, який цього року відзначаємо 21 травня. Директор зазначила, що сьогодні науковці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського невтомно працюють на науковому фронті, роблять свій внесок у перемогу та майбутнє України.

Л. Д. Березівська запросила долучатися до заходів, які проводить установа у межах Всеукраїнського фестивалю науки – 2022.


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали