НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Віртуальний читальний зал освітянина

08.10.2021

Шановні користувачі!

В умовах всесвітньої пандемії, карантинних обмежень у пересуванні і спілкуванні читачів, переходу наукових установ і закладів освіти на дистанційний режим роботи виникла нагальна потреба у створенні віртуальних читальних залів, зокрема віртуального читального залу освітянина.

У читальному залі освітянина Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України представлена колекція найнеобхідніших для працівників освіти гіперпосилань на електронні освітні ресурси. Серед них посилання на:

  • документи, що складають нормативно-правову базу освіти;
  • WEB-сайти організацій, що здійснюють управління освітою;
  • бібліотеки онлайн-ресурсів і матеріалів;
  • платформи, що допоможуть в онлайн-навчанні;
  • різноманітні довідники та енциклопедії;
  • спеціалізовані ресурси з історії освіти, педагогічної спадщини;
  • інші ресурси.

Читальний зал освітянина має чітку та інтуїтивно зрозумілу структуру, розраховану на його зручне використання. Сподіваємось, що ресурс стане Вам у нагоді.

Запрошуємо до читального залу освітянина!


Анонси та оголошення

08.10.2021

Шановні колеги!

Повідомляємо, що Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 04.10.2021 № 2153 затвердило перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/news/moz-zatverdilo-perelik-profesij-dlya-yakih-shcheplennya-proti-covid-19-ye-obovyazkovim.

06.10.2021

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі у I Всеукраїнських педагогічних читаннях «Олександра Яківна Савченко. Уроки співпраці і спілкування», присвячених ушануванню пам’яті визначної особистості, вченої, організаторки науки та освіти. Захід відбудеться 4 листопада 2021 року. До участі запрошуються науковці, викладачі, вчителі, широка спільнота освітян.  Інформлист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали