НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Шановні колеги, до вашої уваги!

05.01.2021

Оприлюднено 4-й випуск електронного часопису «Науково-педагогічні студії» ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України й Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (головні редактори: Л. Д. Березівська, І. М. Шоробура). Видання містить два розділи: «Історико-педагогічні студії» та «Науково-інформаційний супровід освітянської галузі». Ознайомитися з матеріалами журналу можна за посиланням: http://npstudies.dnpb.gov.ua/issue/view/12203.

Видання індексується в міжнародній базі даних Index Copernicus. Розпочато набір статей до 5-го випуску, який заплановано до оприлюднення у листопаді 2021 р. Чекаємо на ваші наукові розвідки, будемо раді співпраці!

Детальніша інформація про журнал та вимоги до оформлення статей за посиланням: http://npstudies.dnpb.gov.ua/.


Анонси та оголошення

12.01.2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «До 30-річчя Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського (пам’яті О. Я. Савченко присвячується)», що організовує Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України та Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського. Захід відбудеться 24 березня 2021 року в онлайн-форматі, початок роботи о 14:00.

Детальніше: Інформлист.

30.04.2020

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали