НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Звітні загальні збори трудового колективу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

23.12.2020

22 грудня 2020 р. у режимі онлайн відбулися звітні загальні збори трудового колективу Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ).

Відкрила звітні збори директор ДНПБ, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Дмитрівна Березівська. Із вітальним словом до працівників ДНПБ звернулася доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України Світлана Олександрівна Сисоєва.

У звітній доповіді «Про підсумки роботи Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України за 2020 р. та завдання на 2021 р.» Л. Д. Березівська розкрила діяльність установи за основними напрямами: наукова, науково-організаційна, науково-інформаційна та бібліотечна робота; зупинилася на викликах та труднощах, зумовлених пандемією Covid-19, та зазначила шляхи їх подолання; наголосила на досягненнях колективу за звітний період, окреслила актуальні завдання подальшої діяльності та перспективи їх вирішення. Директор подякувала президенту НАПН України, академіку Василю Григоровичу Кременю, академіку-секретарю Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України, академіку Світлані Олександрівні Сисоєвій за всебічну підтримку діяльності ДНПБ, колективу – за плідну сумлінну роботу в непростий період та привітала усіх з прийдешнім Новим роком і Різдвом Христовим. Презентація.

В обговоренні звітної доповіді директора взяли участь: Дмитро Олексійович Закатнов, заступник директора з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник, схарактеризував здобутки й проблеми наукової роботи та міжнародної діяльності бібліотеки у звітній період, окреслив перспективні завдання; Людмила Іванівна Страйгородська, заступник директора з науково-інформаційної та бібліотечної роботи, кандидат історичних наук, висвітлила результати науково-інформаційної, науково-методичної, соціокультурної та бібліотечної роботи за 2020 р., відзначила збільшення кількості дистантних користувачів та затребуваність електронних ресурсів, на що вплинули карантинні обмеження; Тетяна Іванівна Годецька, голова Ради трудового колективу, доповіла про результати виконання положень Колективного договору між адміністрацією та трудовим колективом ДНПБ у 2020 р.

До обговорення також долучилися наукові працівники ДНПБ: Ольга Василівна Сухомлинська, Сніжана Вікторівна Тарнавська, Андрій Георгійович Гуралюк, Ірина Іванівна Хемчян, Оксана Борисівна Бондарчук та інші, які наголосили на головних здобутках бібліотеки впродовж звітного періоду та закликали схвалити звіт директора про підсумки діяльності установи в 2020 р. та завдання на 2021 р.

Академік-секретар Відділення загальної педагогіки та філософії освіти НАПН України Світлана Олександрівна Сисоєва позитивно оцінила звіт директора про результати діяльності ДНПБ за 2020 р., відзначила потужну роботу в непростий період пандемії Covid-19, подякувала працівникам бібліотеки за плідну співпрацю та привітала усіх з новорічними святами.

Звіт директора «Про підсумки роботи Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України за 2020 р. та завдання на 2021 р.» схвалено одноголосно.

 Матеріал підготувала
вчений секретар ДНПБ
Сніжана Тарнавська

 


Анонси та оголошення

12.01.2021

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «До 30-річчя Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського (пам’яті О. Я. Савченко присвячується)», що організовує Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України та Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського. Захід відбудеться 24 березня 2021 року в онлайн-форматі, початок роботи о 14:00.

Детальніше: Інформлист.

30.04.2020

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали