НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Педагогічні читання «Національна школа Якова Чепіги»

05.05.2020

30 квітня 2020 року у форматі інтернет-конференції розпочали роботу педагогічні читання «Національна школа Якова Чепіги», присвячені відзначенню 145-річчя від дня народження видатного українського педагога, психолога та громадського діяча Якова Феофановича Чепіги. Захід організував Миколаївський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти (директор – доктор педагогічних наук, доцент В. І. Шуляр) спільно з Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України (директор – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська) задля вшанування вагомого внеску вченого в розвиток вітчизняної й світової педагогічної освіти та науки.

Онлайн-участь у читаннях взяли наукові співробітники відділу  педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, зокрема Л. Д. Березівська («Яків Феофанович Чепіга (Зеленкевич) про національне виховання дітей та молоді») і Т. М. Деревянко («Персоналія Я. Ф. Чепіги як складник електронного ресурсу “Видатні педагоги України та світу”»).

Детальніше з матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням:  https://sites.google.com/moippo.mk.ua/chepiga/головна-сторінка?authuser=0.


Анонси та оголошення

14.08.2020

Щиро вітаємо

СУХОМЛИНСЬКУ ЛЕСЮ ВІТАЛІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивного настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

30.04.2020

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus та Web of Science. Детальна інформація на сторінці Державної науково-технічної бібліотеки України.

Окрім цього, повідомляємо, що проводиться серія вебінарів українською мовою, присвячених роботі з базою даних Scopus Elsevier та бібліографічним менеджером Mendeley. Детальніше

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали