НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Презентація раритетних видань німецькою мовою з фонду бібліотеки

27.09.2017

26-27 вересня 2017 р. з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек науковці книгозбірні представили для відвідувачів мультимедійну презентацію «Раритетні видання німецькою мовою з фонду ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського». Захід відбувся в Пункті європейської інформації, що функціонує в рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках».

Гості мали змогу відчути красу минулого та подих історії, ознайомившись із художніми фотографіями старовинних німецьких книг ХІХ сторіччя та побачивши унікальні гравюри й малюнки з раритетних видань.

Презентацію підготували співробітники  відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності С. М. Глазунова,  Н. О. Світла та талановитий київський фотограф Н. В. Усенко.

Науковий співробітник сектору обслуговування, соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків Я. М. Ніколаєнко розповіла про діяльність Пункту європейської інформації бібліотеки та послуги, які в ньому надаються, а також виступила з доповіддю до Дня європейських мов на тему: «Видання іноземними мовами як складник документно-інформаційного ресурсу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України».

Матеріал підготували
н. с. відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
С. М. Глазунова та Я. М. Ніколаєнко

2017.09.27-1 2017.09.26-1
2017.09.27-2
2017.09.26-2 2017.09.26-3

 


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

08.02.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали