НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Програма ЄС Еразмус +: можливості для навчання студентів за кордоном

10.06.2017

8 червня 2017 року Пункт європейської інформації, що функціонує в ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського НАПН України за підтримки міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» відвідали студенти – магістри Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка.

Науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності Я. М. Ніколаєнко розповіла майбутнім вчителям про програму ЄС Еразмус +, що підтримує проекти партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, науки, культури. Сьогодні ця програма є ключовим інструментом для підвищення рівня академічної мобільності у вищих навчальних закладах України. Упродовж дії Еразмус + 1388 українських студентів здобули шанс скористатися можливостями та навчатися за короткостроковими програмами в університетах Європейського Союзу. Я. М. Ніколаєнко зазначила, що найпопулярнішою країною для навчання за програмою мобільності серед вітчизняного студенства є Польща.

Загалом у програмах академічної мобільності від України беруть участь 127 українських вищих навчальних закладів. Найбільш активними з точки зору кількості укладених партнерських договорів з європейськими університетами є Львівський національний університет ім. І. Франка, Національній технічний університет «Київський політехнічний інститут» та Київський національний університет ім. Т. Шевченка.

Матеріал підготуваланауковий співробітник
відділу науково-документного забезпечення та
соціокультурної діяльності
С. М. Глазунова


Анонси та оголошення

14.07.2024

Щиро вітаємо

АСТАХОВА МИХАЙЛА ВАСИЛЬОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…
Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали