НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Звіт про діяльність НАПН України в 2016 р. та в період 2012–2016 рр.

28.03.2017

До фонду Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надійшло друковане видання «Звіт про діяльність Національної академії педагогічних наук України в 2016 р. та в період 2012–2016 рр.», в якому відображено результати науково-дослідних робіт та їх упровадження, експериментальну, видавничу, науково-організаційну, освітню діяльність, підготовку наукових і науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, міжнародне наукове співробітництво, науково-практичні масові заходи та виставкову діяльність наукових структурних підрозділів НАПН України.


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали