НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Відкриття Українсько-німецького року мов 2017-2018

09.09.2017

9 вересня 2017 року в рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» фахівці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України взяли участь у вуличному фестивалі, присвяченому відкриттю Українсько-німецького року мов.

У локації «Літературний Сад», де було розташовано стенд книгозбірні, науковці продемонстрували гостям фестивалю художні фотографії та сканкопії раритетних і рідкісних видань німецькою мовою психологічного, педагогічного та культурно-історичного напряму ХVІІ – початку ХХ ст. ст. з фонду бібліотеки. Переможці вікторини «Німеччина: відкриваємо світ», яку організували співробітники відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності бібліотеки Ніколаєнко Я. М. та Світла Н. О. отримали пам’ятні призи.

 Організаторами Українсько-німецького року мов 2017-2018 стало Міністерство закордонних справ ФРН, Посольство Німеччини в Україні та Goethe-Institut в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства закордонних справ України.

Українсько-німецький рік мов проводиться з метою поглиблення взаємної довіри та дружби між Німеччиною й Україною, розвитку співпраці у сфері освіти та культури, підтримки історичної пам`яті відносно історій двох народів, передачі європейських цінностей.

Матеріал підготувала
н. с. відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
С. М. Глазунова

2017.09.09-1 2017.09.09-2
2017.09.09-3 2017.09.09-5
2017.09.09-4

Анонси та оголошення

23.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

РУБАН АЛЛУ ІВАНІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали