НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Універсальна десяткова класифікація: перспективи впровадження в освітянських бібліотеках

20 вересня 2018 року в рамках всеукраїнської науково-практичної конференції „Бібліотека закладу вищої освіти в умовах трансформаційних змін: відкрита наука, відкритий доступ, цифрова педагогіка”, організованої на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, відбулося засідання секції „Універсальна десяткова класифікація: перспективи впровадження в освітянських бібліотеках”. У заході взяли участь понад 60 осіб. Серед них – фахівці наукової бібліотеки імені М. А. Жовтобрюха ПНПУ ім. В. Г. Короленка, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського, бібліотекарі закладів освіти різних рівнів акредитації, фахівці бібліотек інших систем і відомств міста Полтави.

З доповіддю „Універсальна десяткова класифікація в освітянських бібліотеках: особливості впровадження” виступила завідувач відділу комплектування та наукового опрацювання документів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Інна Лобановська. Вона також презентувала методичні рекомендації „Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти”, підготовлені фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Зважаючи на актуальність і важливість теми, відбулося її жваве обговорення. Зокрема, учасники конференції відзначили вагомий внесок ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського як головного науково-методичного центру мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України в упровадження УДК. Вони висловили жаль з приводу відсутності таблиць для бібліотек з невеликими фондами і недостатньої кількості методичних рекомендацій по роботі з УДК, а також відзначили гостру потребу в галузевих робочих таблицях УДК.

2018_09_20_1 2018_09_20_2
2018_09_20_3 2018_09_20_4

Анонси та оголошення

28.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ПРОЦЕНКО ГАННУ ВОЛОДИМИРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали