НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Універсальна десяткова класифікація: перспективи впровадження в освітянських бібліотеках

20 вересня 2018 року в рамках всеукраїнської науково-практичної конференції „Бібліотека закладу вищої освіти в умовах трансформаційних змін: відкрита наука, відкритий доступ, цифрова педагогіка”, організованої на базі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, відбулося засідання секції „Універсальна десяткова класифікація: перспективи впровадження в освітянських бібліотеках”. У заході взяли участь понад 60 осіб. Серед них – фахівці наукової бібліотеки імені М. А. Жовтобрюха ПНПУ ім. В. Г. Короленка, Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І. П. Котляревського, бібліотекарі закладів освіти різних рівнів акредитації, фахівці бібліотек інших систем і відомств міста Полтави.

З доповіддю „Універсальна десяткова класифікація в освітянських бібліотеках: особливості впровадження” виступила завідувач відділу комплектування та наукового опрацювання документів ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Інна Лобановська. Вона також презентувала методичні рекомендації „Упровадження Універсальної десяткової класифікації в практику роботи бібліотек закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти”, підготовлені фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

Зважаючи на актуальність і важливість теми, відбулося її жваве обговорення. Зокрема, учасники конференції відзначили вагомий внесок ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського як головного науково-методичного центру мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України в упровадження УДК. Вони висловили жаль з приводу відсутності таблиць для бібліотек з невеликими фондами і недостатньої кількості методичних рекомендацій по роботі з УДК, а також відзначили гостру потребу в галузевих робочих таблицях УДК.

2018_09_20_1 2018_09_20_2
2018_09_20_3 2018_09_20_4

Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали