НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Електронні ресурси відкритого доступу для наукової бібліотеки

1 березня 2019 року в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України відбувся науково-практичний семінар «Електронні ресурси відкритого доступу для наукової бібліотеки». У заході взяли участь представники наукових установ НАПН України (ДНВЗ «Університет менеджменту освіти», Інститут психології ім. Г.С. Костюка, Інститут професійно-технічної освіти), магістранти Київського університету імені Бориса Грінченка та співробітники бібліотеки.

Відкрила семінар і привітала його учасників заступник директора з наукової роботи ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського, кандидат історичних наук С.М. Кравченко. Із лекцією виступив директор ТОВ «Інформатіо», кандидат технічних наук О.В. Васильєв, який висвітлив основні положення (концепції) ініціативи відкритого доступу до наукових журналів (OpenData, OpenScience тощо). Також презентував інформаційні системи відкритого доступу до наукових публікацій й особливості їх використання з метою пошуку інформації та оприлюднення результатів наукових досліджень (Arxiv.org, zenodo.org, doaj.org та ін.).

Матеріал підготувала
в.о. заст. директора,
канд. іст. наук
Л. І. Страйгородська

2019.03.01-01 2019.03.01-02
2019.03.01-03 2019.03.01-04

 


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали