НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 +380 (44) 239-11-05 dnpb.naes@gmail.com Мапа проїзду
A A A

Постанова КМУ від 30 жовтня 1999 р. № 2018

gerb

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

Про створення Державної науково-педагогічної бібліотеки України

від 30 жовтня 1999 р. № 2018

Київ

З метою забезпечення інформаційної бази для підвищення фахового рівня працівників навчальних закладів та наукових установ у галузі педагогіки і психології Кабінет Міністрів України постановляє:

  1. Прийняти пропозицію Академії педагогічних наук та Міністерства освіти, погоджену з Міністерством економіки, Міністерством фінансів, Фондом державного майна та Київською міською державною адміністрацією, про створення Державної науково-педагогічної бібліотеки України на базі Наукової бібліотеки Інституту педагогіки Академії педагогічних наук та Центральної освітянської бібліотеки Міністерства освіти, що ліквідується.
  2. Установити, що Державна науково-педагогічна бібліотека України є національним галузевим книгосховищем, координаційним та інформаційно-методичним центром бібліотек освітянської галузі і входить до складу Академії педагогічних наук України.
  3. Установити загальну чисельність працівників Державної науково-педагогічної бібліотеки України у кількості 150 осіб.
  4. Міністерству фінансів під час доопрацювання проекту Державного бюджету України на 2000 рік передбачити Академії педагогічних наук кошти на утримання Державної науково-педагогічної бібліотеки України.
  5. Академії педагогічних наук затвердити у місячний термін статут, структуру та штатний розпис Державної науково-педагогічної бібліотеки України.

 

 

 

Прем’єр-міністр України                                 В. ПУСТОВОЙТЕНКО


Анонси та оголошення

15.07.2026

Щиро вітаємо

ПИЛИПЧУКА ЯРОСЛАВА ВАЛЕНТИНОВИЧА

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

13.07.2026

Шановні колеги!
Запрошуємо до активної участі у Другій Міжнародній науково-практичній конференції «ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНІ ТРЕНДИ ГЛОБАЛЬНОЇ ВІДКРИТОЇ ОСВІТИ І НАУКИ», яка відбудеться 28 жовтня 2026 року.
До 01.09.2026 року триває прийом пропозицій від освітніх партнерів щодо приєднання до команди співорганізаторів  та представлення спікерів  IAS-GEOS, 2026 (контакт за тел. +380967684707).
Реєстрація на захід за посиланням:
Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Заходи

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали