НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду


Національно-патріотичне виховання молодших школярів у позаурочній роботі

image

Відповідно до Заходів щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України  до 2025 року (наказ МОН України від 6 червня 2022 р. № 527) фахівцями бібліотеки підготовлено методичний кейс “Національно-патріотичне виховання молодших школярів у позаурочній роботі”, що репрезентує документи, які присвячені питанням національно-патріотичного виховання в освітньому просторі України, зокрема молодших школярів у позаурочний час. Хронологічні рамки добору матеріалів – 2018–2023 рр. 

У кейсі представлено: нормативно-правову базу з досліджуваного питання; публікації науковців, учителів-практиків (методичні посібники та рекомендації тощо) у контексті сучасних викликів; електронні ресурси популярного відеохостингу Ютуб (вебінари, семінари) щодо реалізації національно-патріотичного виховання як у закладах загальної середньої освіти, так і в закладах позашкільної освіти. Запропоновано нові інструменти та практичні рекомендації, які допоможуть удосконалити роботу закладів освіти з національно-патріотичного виховання учнів.

Методичний кейс розрахований на викладачів, науковців, студентів, вчителів, бібліотечних працівників, усіх, хто виявляє інтерес до питань національно-патріотичного виховання.


Анонси та оголошення

14.07.2024

Щиро вітаємо

АСТАХОВА МИХАЙЛА ВАСИЛЬОВИЧА

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…
Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали