НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Електронні освітні ресурси Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського в умовах воєнного стану

28 квітня 2023 року у рамках міжнародної віртуальної виставки «Освіта та кар’єра» на платформі Google Meet відбувся вебінар «Електронні освітні ресурси Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського в умовах воєнного стану», організований ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України. У роботі вебінару взяли участь понад 50 наукових, науково-педагогічних і педагогічних працівників, бібліотечних працівників закладів освіти.

Зі вступним словом до учасників вебінару звернулася директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська, яка привітала його учасників, відзначила актуальність тематики вебінару й окреслила коло питань, що будуть висвітлені та пов`язані з розвитком інноваційних бібліотечних сервісів та онлайн проєктів. Увагу присутніх було акцентовано на необхідності науково-інформаційного забезпечення освіти, інформаційної протидії агресору та національної єдності заради майбутньої Перемоги.

Із ключовими доповідями виступили: завідувач відділу цифрових технологій і комп’ютерного ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник А. Г. Гуралюк (Віртуальний читальний зал освітянина Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського); завідувач відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України, кандидат наук з соціальних комунікацій Л. О. Пономаренко (Бібліографічні ресурси ДНПБ України ім. В.О. Сухомлинського  для інформаційного забезпечення освіти).

Для учасників заходу у чаті було представлено актуальні електронні ресурси та сервіси, що забезпечило можливість у режимі реального часу ознайомитися з ними.

На завершення заходу Л. Л. Березівська запросила до подальшої участі у заходах ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України та творчої співпраці.

Інформацію підготувала
завідувач відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів
ДНПБ України ім.
В. О. Сухомлинського НАПН України
Л. О. Пономаренко, к. наук із соц. комунікацій


Анонси та оголошення

25.02.2024

Щиро вітаємо

ЛОБАНОВСЬКУ ІННУ ГЕОРГІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали