НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 +380 (44) 239-11-05 dnpb.naes@gmail.com Мапа проїзду
A A A

Міжнародний день безпечного інтернету «Разом для найкращого інтернету»

11 лютого 2020 р. Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського Національної академії педагогічних наук України (далі ДНПБ) долучилася до відзначення Дня безпечного інтернету (Safer Internet Day) – міжнародної календарної події, започаткованої у 2004 р. за сприяння європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe.

У 2020 р. День безпечного інтернету проходить під гаслом «Разом для найкращого інтернету». ДНПБ зареєструвалася на сайті Національного комітету Дня безпечного Інтернету в Україні для отримання відкритого цифрового бейджу «Організатор заходів до Дня безпечного Інтернету 2020» і проводить 5–17 лютого тиждень інформаційно-просвітницьких заходів для вчителів, вихователів та бібліотекарів закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти.

Зокрема, організовує лекційні заняття «Шлях до безпеки в Інтернеті», «Навчання учнів основам Інтернет-безпеки в шкільних бібліотеках» та здійснює консультування з питань безпеки в мережі Інтернет.

Для учасників заходів підготовлено роздатковий матеріал: плакати-пам’ятки, інструкцію для зменшення інтернет-залежності, рекомендаційний бібліографічний список тощо. На вебпорталі ДНПБ відкрито рубрику «Інтернет-безпека», у якій розміщено презентацію «Електронні інформаційні ресурси з питань інтернет-безпеки». Проведені заходи сприятимуть розвитку інформаційно-цифрового суспільства, просуванню культури й безпеки користування мережею інтернет.

Матеріал підготувала
завідувачка відділу науково-методичної,
соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ
І. І. Хемчян


Анонси та оголошення

13.07.2026

Шановні колеги!
Запрошуємо до активної участі у Другій Міжнародній науково-практичній конференції «ІНФОРМАЦІЙНО-АНАЛІТИЧНІ ТРЕНДИ ГЛОБАЛЬНОЇ ВІДКРИТОЇ ОСВІТИ І НАУКИ» (IAT-GEOS, 2026), яка відбудеться 28 жовтня 2026 року.
Державна реєстрація IAT-GEOS, 2026: Посвідчення №550 ДНУ «Український інститут науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ) До 01.09.2026 року триває прийом пропозицій від освітніх партнерів щодо приєднання до команди співорганізаторів  та представлення спікерів  IAS-GEOS, 2026 (контакт за тел. +380967684707). Сайт конференції: https://hub.ontos.xyz/index.php/zakhody-vniaso/konferentsii/iat-geos-2026
Реєстрація на захід за посиланням:

23.06.2026

Від Національної академії педагогічних наук України

Національна академія педагогічних наук України оголошує конкурс на посаду директора Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О. Сухомлинського. Детальніше...

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Заходи

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали