НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Миронов М. М. Ушанування пам’яті

2011 рік. Виставка «Сіяч розумного, вічного» у Педагогічному музеї України, присвячена 110-й річниці від дня народження педагога

Фрагменти виставки «Сіяч розумного, вічного»

2016 рік. Виставка «2016-й педагогічний» у Педагогічному музеї України. Складовою виставки була міні-експозиція про життя та діяльність М. Миронова (до 115-річчя від дня народження).

Фрагмент виставки «2016-1 педагогічний»,
присвячений М. Миронову

2021 рік. Віртуальна виставка Педагогічного музею України до 120-річчя від дня народження Миколи Миронова (1901–1998): http://pmu.in.ua/nogroup/myronov/

2021 рік. Віртуальна книжкова виставка ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського «Микола Миколайович Миронов – педагог, методист із початкового навчання, фахівець із питань дитячих і юнацьких рухів»: (до 120-річчя від дня народження)


Анонси та оголошення

03.03.2022

24.01.2022

Шановні користувачі!

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! Анкета

Повідомляємо, що на період карантину Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України надає віддалений безкоштовний доступ до ресурсів компанії EBSCO. Доступ надається виключно зареєстрованим читачам бібліотеки з метою здійснення освіти та наукових досліджень, комерційне використання ресурсів заборонено.

Для отримання доступу до ресурсної бази EBSCO звертайтеся за електронними адресами tzvk.dnpb@gmail.com (Гуралюк Андрій Георгійович, тел. 097-596-85-35), fond.dnpb@ukr.net (Бондарчук Оксана Борисівна).

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали