НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Норвезько-український науковий семінар з історії освіти

13.12.2022 р. відбувся норвезько-український науковий семінар з історії освіти (у форматі онлайн-зустрічі на платформі zoom). Проведення семінару ініціювала Бріт Марі Говланд (Brit Marie Hovland), професорка VID Specialized University (Осло, Норвегія), запросивши до участі українських науковців – істориків освіти, вчених НАПН України Ларису Березівську і Олександра Міхна.

На семінарі Лариса Березівська, директорка ДНПБ України імені В.О. Сухомлинського НАПН України, докторка педагогічних наук, професорка, членкиня-кореспондентка НАПН України виступила з відеопрезентацією «Historical and educational research in Ukraine in the conditions of the war: realities, challenges, changes» / «Дослідження з історії освіти  в Україні в умовах війни: реалії, виклики, зміни».

Олександр Міхно, директор Педагогічного музею України, доктор педагогічних наук, ознайомив учасників семінару з презентацією «Implementation of the mission of the Pedagogical Museum of Ukraine under martial law» / «Реалізація місії Педагогічного музею України в умовах воєнного стану».

У процесі наукової дискусії норвезькі вчені цікавилися такими питаннями: тлумачення українськими вченими поняття «педагогічна спадщина», як в Україні заохочуються наукові дослідження з історії освіти, як у нашій державі вирішують питання академічної свободи, чи є зміни в навчальних програмах українських шкіл через російську агресією та ін.

Норвезькі науковці виявили великий інтерес до України, до розвитку історії української освіти.

Щиро вдячні норвезьким колегам за організацію семінару і сподіваємося на подальшу співпрацю.

Довідково:

VID Specialized University / Спеціалізований університет VID є акредитованим приватним закладом вищої освіти. Університет проводить освіту та дослідження в галузі охорони здоров’я, соціальних і освітніх наук, управління і теології; пропонує близько 50 навчальних програм на рівнях бакалавра, магістра та доктора філософії. Мета VID – розвиватися як національний заклад через регіональну співпрацю. Університет має кампуси в Осло, Бергені, Ставангері, Санднесі та Тромсе.

Сайт: https://www.vid.no/


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали