НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Соціально-культурна акція «Читаємо улюблені твори Василя Сухомлинського вголос»

5 лютого 2020 р. Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ) долучилася до святкування Міжнародного дня читання вголос, яке вже протягом одинадцяти років відзначається у 173 країнах світу. Основна мета цього дня – представити читання як спосіб взаємодії з навколишнім світом та можливість передачі своїх емоцій іншій людині за допомогою художнього слова.

У ДНПБ до Всесвітнього дня читання вголос проведено соціально-культурну акцію «Читаємо улюблені твори Василя Сухомлинського вголос», в якій взяли участь вчителі закладів загальної середньої освіти та вихователі позашкільних закладів м. Києва (понад 19 осіб).

Онука видатного українського педагога-гуманіста, наукова співробітниця відділу педагогічного джерелознавства ДНПБ Леся Віталіївна Сухомлинська розповіла присутнім про літературну спадщину видатного педагога й прочитала дві улюблені казки: «Не забувай про джерело» та «Чого у вівці сумні очі». До читання вголос творів із книги В. О. Сухомлинського «Я розповім Вам казку … Філософія для дітей» також долучилися Климович Любов Миколаївна, вчитель школи I–III ступенів № 160 Дарницького району (казка «Всі добрі люди – одна сім’я»); Глотова Наталія Ярославівна, методистка ЗНЗ «Міжнародна українська школа» (казка «Перший день»); Хемчян Ірина Іванівна, завідувачка відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ (казка «Для чого людина живе на світі»).

Цікавою несподіванкою для всіх стала розповідь вчительки НВК «Домінанта» Кушнір Наталії Володимирівни про дружні стосунки її родини з В. О. Сухомлинським.

Захід пройшов у теплій і дружній атмосфері. Учасники подякували організаторам за гарно проведений час.

Матеріал підготувала завідувач відділу
науково-методичної, соціокультурної
та міжнародної діяльності ДНПБ
І. І. Хемчян


Анонси та оголошення

12.09.2023

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

 

Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «Висвітлення творчого шляху Василя Сухомлинського та інших педагогів у віртуальному просторі – від відтворення образу до творення міфу».

Захід відбудеться 23 жовтня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі (онлайн і офлайн). Початок роботи о 14:00. Інформаційний лист

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали