НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Інтеграція з закладами освіти

29 травня 2018 р. Державну науково-педагогічну бібліотеку України імені В. О. Сухомлинського НАПН України відвідали 2 групи студентів спеціальності “Дошкільна освіта” (магістри та бакалаври ІІ курсу) на чолі з доктором педагогічних наук, професором, завідувачем  кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості Г. Г. Цвєтковою та доцентом кафедри С. О. Довбнею.

Науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності С. М. Глазунова провела оглядову екскурсію бібліотекою, а також ознайомила студентів з питанням використання колекції баз даних фірми EBSCO Publishing, що є одним із найбільших у світі постачальників журналів в електронному та друкованому форматі.

Завідувач сектору рідкісних видань відділу наукової організації та зберігання фонду Р. І. Палійчук  розповіла відвідувачам про експонати кімнати-музею рідкісної книги.

З традиційним та електронним каталогом, галузевими науково-інформаційними ресурсами та основними послугами, які надає бібліотека, гостей ознайомила  завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності Л. І. Самчук.

Матеріал підготувала
н. с. відділу науково-документного
забезпечення,  соціокультурної діяльності та міжнародних зв’язків
С. М. Глазунова

2018.05.29-2


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали