НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

До 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського : співпраця з закладами дошкільної освіти

16 березня 2018 р. до Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені НАПН України завітала група директорів закладів дошкільної освіти Вінниці та Вінницької області. З вітальним словом до гостей звернулася директор бібліотеки, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Дмитрівна Березівська.

Вона розповіла про заплановані заходи до відзначення 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського, зокрема про підготовлені книжкові виставки: «Ідеї Василя Сухомлинського як концептуальна основа національно-патріотичного виховання», «Василь Сухомлинський у міжнародному просторі: до 100-річчя від дня народження» та ін. А також запросила гостей до участі в науково-практичному семінарі «Василь Сухомлинський і сучасне дошкілля», який відбудеться 30 березня 2018 р. на базі бібліотеки.

Науковий співробітник сектору соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків С. М. Глазунова провела для вінничан оглядову екскурсію книгозбірнею, науковий співробітник сектору сухомліністики відділу історії освіти Л. В. Старикова розповіла про підходи до дошкільного виховання у працях В. О. Сухомлинського. Завідувач сектору рідкісних видань відділу наукової організації та зберігання фонду Р. І. Палійчук ознайомила гостей з експонатами кімнати-музею рідкісної книги.

Матеріал підготувала
н. с. відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
С. М. Глазунова

2018.03.16-2 2018.03.16-4
2018.03.16-3

Анонси та оголошення

26.12.2022

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових  посад Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали