НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Світ казок Василя Сухомлинського дитячими очима: присвячується Дню працівників освіти

2 жовтня 2019 р. до Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (далі – ДНПБ) завітали вихованці закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 428 Шевченківського району, щоб привітати співробітників із прийдешнім та минулими святами – Днем працівників освіти, Всеукраїнським днем бібліотек, Днем дошкільника, днем народження В. О. Сухомлинського.

Педагогами ЗДО впроваджується передовий педагогічний досвід на тему «Екологічне виховання старших дошкільників (за творами Василя Сухомлинського)», затверджений рішенням Вченої ради Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка.

Під керівництвом вихователя-методиста І. В. Селіванової та музичного керівника С. В. Пархоменко діти виконали інсценівки за мотивами казок Василя Сухомлинського «Бабусин борщ», «Найгарніша мама», «Бджолина музика» та ін. Співробітники бібліотеки занурилися у дивний світ казок, який видатний педагог Василь Олександрович Сухомлинський визначав як могутній засіб виховання розуму і людських почуттів.

Зі словами подяки педагогічному колективу ЗДО, батькам та дітям звернулася директор ДНПБ – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська. На згадку про свято вихованцям подаровано комплект дитячих книжок. Також присутні мали можливість оглянути виставку-презентацію дитячих робіт за творами В. Сухомлинського «Моя маленька батьківщина».

Вихователі разом з дітьми та їхніми батьками відвідали читальний зал Фонду В. О. Сухомлинського, який функціонує як творча лабораторія з вивчення життя, діяльності й педагогічної спадщини видатного українського педагога-гуманіста. Дня них було проведено тематичну екскурсію з елементами арт-заняття.

Матеріал підготувала
завідувач відділу науково-документного
забезпечення, соціокультурної діяльності
та міжнародних зв’язків, канд. наук. із соц. комунікацій
Л. О. Пономаренко


Анонси та оголошення

23.01.2022

Щиро вітаємо

КОСЕНКО СОФІЮ МИХАЙЛІВНУ

та

ЯКОБЧУК НАДІЮ ОЛКСАНДРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

24.12.2021

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!

Повідомляємо, що Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 15 грудня 2021 року № 1336 «Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 р.  № 338 і постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р.  № 1236», відповідно до якої дію карантину продовжено до 31 березня 2022 року.

До послуг користувачів дистанційне обслуговування онлайн: реєстрація користувачів, віртуальна бібліографічна довідка, «запитай бібліотекаря», електронна доставка документів, визначення індексів УДК тощо (доступ через вебпортал бібліотеки https://dnpb.gov.ua/ua/ в розділі «Послуги»).

Про наявність літератури в бібліотеці можна довідатися через електронний каталог

Довідки за телефоном: (044) 467–22–14, через e-mail: dovidka_dnpb@i.ua (для довідок), fond.dnpb@ukr.net (послуги для віддалених користувачів)

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали