НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Презентація проекту Speaking Club

4 березня 2016 року в рамках реалізації Указу Президента України «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні» Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського в співпраці разом із громадською організацією «Африканська Рада в Україні» презентували проект Speaking Club «Україна-Африка: єдиний інформаційний простір».

Початком співпраці стало підписання меморандуму про міжнародне співробітництво в галузі науки, освіти та культури між бібліотекою та громадською організацією «Африканська Рада в Україні».

Із вітальним словом виступила Березівська Лариса Дмитрівна, д-р пед. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського. Вона окреслила мету проекту, це: ознайомлення учнів, студентів, науковців із культурою Африки; створення в бібліотеці сприятливої інформаційної платформи для спілкування англійською мовою з представниками Африканської ради в Україні; сприяння вивченню англійської мови для забезпечення інтеграції України до європейського науково-освітнього простору.

Діалло Ісса Садіо, віце-президент Африканської Ради в Україні, розповів присутнім про культурно-освітню діяльність Ради. Він зазначив, що в програмі програма Speaking Club будуть проходити передбачає лекції, майстер-класи, перегляди кінофільмів, художні виставки, де присутні всі охочі матимуть змогу ознайомитися з історією, традиціями, мистецтвом, кіно Африки та поспілкуватися англійською мовою на різні теми.

Про унікальну книгу В. Городецького «В джунглях Африки. Дневник охотника» (1914 р.), що зберігається у фонді бібліотеки й завдяки якій відбулося знайомство ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з Африканською Радою в Україні, розповіла Кирій Світлана Василівна, в. о. завідувача відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків бібліотеки.

Особливості ролі жінки в африканському суспільстві, долі відомих жінок різних країн Африки висвітлили у своїх виступах: Косенко Юрій Анатолійович, сходознавець, африканіст, громадський діяч; Тимчишин Ольга Василівна, сходознавець, біолог, африканіст; Токавседь Патріція, художниця й декоратор, і Діалло Маріама, учениця 11-го класу Слов’янської гімназії м. Києва.

У заході взяли участь: представники Африканської Ради в Україні, науковці бібліотеки, студенти та викладачі Інституту іноземної філології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі.

04.03.16-1

Зліва направо: Березівська Лариса Дмитрівна, д-р пед. наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, Діалло Ісса Садіо, віце-президент Африканської Ради в Україні та Кирій Світлана Василівна, в. о. завідувача відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків бібліотеки

04.03.16-2

Підписання меморандуму про міжнародне співробітництво в галузі науки, освіти та культури між бібліотекою та громадською організацією «Африканська Рада в Україні»

04.03.16-4

Виступ Діалло Ісса Садіо, віце-президента Африканської Ради в Україні

04.03.16-3

Виступ С. В. Кирій про унікальну книгу В. Городецького «В джунглях Африки. Дневник охотника» (1914 р.)

Учасники презентації

 


Анонси та оголошення

28.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ПРОЦЕНКО ГАННУ ВОЛОДИМИРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали