НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Онлайн-проєкт «Українські педагоги про національно-патріотичне виховання»

12.02.2024

Під час російсько-української війни вчергове загострилося питання національної самоідентифікації українців. На жаль, історія неодноразово випробувала наш народ на здатність відстояти право як на фізичне, так і на ментальне існування. І щоразу нація, незважаючи на втрати, доводила спроможність захистити себе і жити далі. Значну роль у формуванні сили духу українства відігравали педагоги.

Нині їхні ідеї стануть у пригоді науковим, науково-педагогічним, педагогічним працівникам, здобувачам освіти, широким верствам українців. З огляду на це відділ педагогічного джерелознавства та біографістики ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України пропонує онлайн-проєкт «Українські педагоги про національно-патріотичне виховання» (керівник – доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Лариса Березівська). До вашої уваги пропонуємо цитати з праць педагогів, чиї тексти є в бібліотеці, і з чиїм доробком ми заохочуємо вас ознайомитися.


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали