НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

До дня Європи

18.05.2018

19 травня – День Європи в Україні. Цього дня українці відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту. ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України традиційно долучається до свята. Зокрема бібліотека є учасником міжнародного проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках». У рамках цього проекту з метою інформування громадськості про ЄС та інформаційного забезпечення студентів під час навчання, здійснення дослідницької роботи з питань європейської інтеграції діє Пункт європейської інформації за підтримки програми ЄС Еразмус + (Жан Моне). Цікавою стане виставка «Зарубіжні періодичні видання у фонді ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського», яка підготовлена Радою молодих вчених бібліотеки та експонується цими днями в загальній читальній залі.

У ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського надається безкоштовний доступ до інформаційних ресурсів компанії EBSCO Publishing, що є одним із найбільших у світі постачальників журналів в електронному та друкованому форматі.


Анонси та оголошення

18.09.2020

Щиро вітаємо

ШОЛОХОВУ НАТАЛІЮ ЄВГЕНІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивного настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

flowers9

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

17.09.2020

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому журналі «Науково-педагогічні студії», який готує Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України спільно з Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією.  Детальніше....

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали