НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Все про Європу для науковців: шляхи здобуття освіти за кордоном та проектні офіси

12.07.2017

12 липня 2017 р. Пункт європейської інформації ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України, що функціонує в рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», відвідали аспіранти Інституту педагогіки НАПН України, які здобувають науковий ступінь доктора філософії в освітній галузі.

Науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності Я. М. Ніколаєнко розповіла аспірантам про шляхи здобуття освіти й стажування за кордоном, зокрема в найстарішому з приватних навчальних закладів Німеччини — Українському Вільному Університеті.

Молоді науковці також дізналися про організацію та роль проектних офісів у процесі євроінтеграції українських вишів.  Я. М. Ніколаєнко зазначила, що, як свідчить практика, для успішної реалізації міжнародних проектів, фінансованих європейськими донорами, доцільно створювати в навчальних закладах проектні офіси. Працювати в них будуть професійні проектні менеджери, що мають необхідні компетенції та досвід підготовки документації й проектної діяльності, а також  високий рівень знання іноземних мов. Такі досвідчені спеціалісти зможуть забезпечити професійне розроблення та успішну реалізацію проектів, а також консультування проектних команд під час роботи.

2017.07.13-1

Матеріал підготувала науковий співробітник
відділу науково-документного забезпечення
та соціокультурної діяльності
С. М. Глазунова


Анонси та оголошення

21.06.2024

Шановні колеги!

Запрошуємо до публікації в електронному науковому фаховому журналі «Науково-педагогічні студії» (вип. 8/2024) Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського.  Детальніше…

20.06.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали