НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках

22.04.2017

20-21 квітня 2017 року студенти І-ІІІ курсів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (спеціальність «журналістика») відвідали пункт європейської інформації, що функціонує в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми ЄС Еразмус + (Жан Моне).

Співробітники книгозбірні ознайомили відвідувачів з діяльністю пункту, зокрема, прочитали лекцію на тему «Сучасні видання мовами Європи в фонді ДНПБ України ім. В. О Сухомлинського» (Л. В. Дроншкевич, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та зберігання фонду), презентували книжкову виставку «Освіта в Європі» та вебліографію сайтів європейської інформації в Україні (Я. М. Ніколаєнко, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності).

Матеріал підготувала
координатор пункту,
науковий співробітник відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
Я. М. Ніколаєнко2017.04.20-3


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

08.02.2024

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника директора з наукової роботи (бібліотечної) Детальніше...

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали