НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

VIIІ Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017»

16.03.2017

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України взяла участь у VIIІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» та V Міжнародній виставці освіти за кордоном «World Edu», що проходять у Київському Палаці дітей та юнацтва з 16 по 18 березня.

На виставковому стенді Національної академії педагогічних наук України фахівцями бібліотеки представлено книжкову виставку «Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського: інформаційне забезпечення інноваційного розвитку освіти і науки» за рубриками: «Історія та реформування національної освіти», «Праці вчених Національної академії педагогічних наук України», «Навчально-методичне забезпечення освітнього процесу», «Продукція ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського: інформаційний супровід освіти».

2017.03.16-2 2017.03.16-3

 


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали