НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського - наукова установа з питань галузевого бібліотекознавства, бібліографознавства, книгознавства, інформаційної діяльності, педагогічного джерелознавства, біографістики та історії освіти; національне галузеве книгосховище, всеукраїнський центр із питань бібліотечно-бібліографічного й науково-інформаційного забезпечення спеціалістів у галузі освіти, педагогіки і психології; депозитарій педагогічної та психологічної літератури, галузевий центр міжбібліотечного абонемента (МБА), координаційний, науково-методичний центр мережі освітянських бібліотек МОН України та НАПН України,

Читати далі

Вивчаємо історію крізь призму сьогодення

Новини

31.01.2023

Засідання вченої ради 30.01.2023

30 січня 2023 р. відбулося засідання вченої ради Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі (офлайн/онлайн). Детальніше….

30.01.2023

Бібліотека: погляди, події, акценти (вип. 1)

На допомогу професійній самоосвіті бібліотечних працівників фахівцями відділу науково-методичної, соціокультурної та міжнародної діяльності ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського підготовлено огляд-презентацію інформаційних ресурсів за перше півріччя 2022 р. «Бібліотека: погляди, події, акценти» (вип. 1). Огляд призначено для фахівців освітянських бібліотек, а також він стане в пригоді тим, хто займається науковою, педагогічною та методичною діяльністю. Запрошуємо до перегляду!

25.01.2023

Тесленко Іван Федорович (1908 – 1994)

26 січня виповнюється 115 років від дня народження Івана Федоровича Тесленка – відомого педагога, фахівця з методики навчання математики, першого доктора педагогічних наук в Україні в галузі методики навчання математики, автора класифікації навчального використання наочних посібників із геометрії та геометричних приладів і посібників із методики навчання математики.

Всі матеріали

Анонси та оголошення

26.12.2022

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових  посад Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали