НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Все про Європу для науковців: шляхи здобуття освіти за кордоном та проектні офіси

12.07.2017

12 липня 2017 р. Пункт європейської інформації ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України, що функціонує в рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», відвідали аспіранти Інституту педагогіки НАПН України, які здобувають науковий ступінь доктора філософії в освітній галузі.

Науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності Я. М. Ніколаєнко розповіла аспірантам про шляхи здобуття освіти й стажування за кордоном, зокрема в найстарішому з приватних навчальних закладів Німеччини — Українському Вільному Університеті.

Молоді науковці також дізналися про організацію та роль проектних офісів у процесі євроінтеграції українських вишів.  Я. М. Ніколаєнко зазначила, що, як свідчить практика, для успішної реалізації міжнародних проектів, фінансованих європейськими донорами, доцільно створювати в навчальних закладах проектні офіси. Працювати в них будуть професійні проектні менеджери, що мають необхідні компетенції та досвід підготовки документації й проектної діяльності, а також  високий рівень знання іноземних мов. Такі досвідчені спеціалісти зможуть забезпечити професійне розроблення та успішну реалізацію проектів, а також консультування проектних команд під час роботи.

2017.07.13-1

Матеріал підготувала науковий співробітник
відділу науково-документного забезпечення
та соціокультурної діяльності
С. М. Глазунова


Анонси та оголошення

31.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ГАЙДУК ВАЛЕНТИНУ ГРИГОРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали