НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду

Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках

22.04.2017

20-21 квітня 2017 року студенти І-ІІІ курсів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (спеціальність «журналістика») відвідали пункт європейської інформації, що функціонує в Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В.О. Сухомлинського НАПН України в рамках міжнародного проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках» за підтримки програми ЄС Еразмус + (Жан Моне).

Співробітники книгозбірні ознайомили відвідувачів з діяльністю пункту, зокрема, прочитали лекцію на тему «Сучасні видання мовами Європи в фонді ДНПБ України ім. В. О Сухомлинського» (Л. В. Дроншкевич, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та зберігання фонду), презентували книжкову виставку «Освіта в Європі» та вебліографію сайтів європейської інформації в Україні (Я. М. Ніколаєнко, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності).

Матеріал підготувала
координатор пункту,
науковий співробітник відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
Я. М. Ніколаєнко2017.04.20-3


Анонси та оголошення

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо до участі в засіданні круглого столу «Науково-методичні засади інформаційно-аналітичного супроводу цифрової трансформації освіти і педагогіки» (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України за допомогою онлайн сервісу Google Meet.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали