НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Інтеграція з закладами освіти

10 квітня 2018 р. Державну науково-педагогічну бібліотеку України імені В. О. Сухомлинського НАПН України відвідали 2 групи студентів II курсу спеціальності «Дошкільна освіта» на чолі з доктором педагогічних наук, професором Л. В. Козак.

Науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності С. М. Глазунова повідомила про те, що бібліотека надає доступ до інформаційних ресурсів компанії EBSCO Publishing, що є одним із найбільших у світі постачальників журналів в електронному та друкованому форматі. Науковий співробітник сектору сухомліністики, відділу історії освіти Л. В. Старикова розповіла про заплановані заходи з відзначення 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського, а також про підходи до дошкільного виховання у працях відомого педагога-гуманіста. Завідувач відділу наукової організації та зберігання фонду О. Б. Бондарчук ознайомила гостей з експонатами кімнати-музею рідкісної книги. Співробітники відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності надали студентам допомогу у пошуку літератури для курсових досліджень.

Матеріал підготувала
н. с. відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
С. М. Глазунова

2018_04_10-3 2018_04_10-2
2018_04_10-4

Анонси та оголошення

26.12.2022

Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського оголошує конкурс на заміщення вакантних наукових  посад Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали