НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

«За казкою до Василя Сухомлинського» (01.06.16)

До Міжнародного дня захисту дітей 1 червня 2016 року в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (вул. Берлинського, 9) у рамках реалізації Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді було проведено літературні читання «За казкою до Василя Сухомлинського» для вихованців дошкільного навчального закладу № 428 м.  Києва.

Кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник сектору обслуговування Л. М. Заліток розповіла дітям про В. О. Сухомлинського та ознайомила їх із казками, що спрямовані на виховання любові до рідної землі, народу й Батьківщини, а саме: «Бо за морем – чужина», «Сонце заходить», «Лелеки прилетіли», «Незнищений камінь». Дітям було зачитано низку казок, присвячених темі виховання любові до матері, серед них: «Материне поле», «Чотири вітри і материнське горе», «Найласкавіші руки», «Моя мама пахне хлібом», «Сива волосинка», «Кашу варила, діток годувала», «Материнське щастя», «Забула», «Гавеня та Соловей», «Сім дочок» і багато інших. Також на заході було представлено твори В. Сухомлинського, де порушується питання почуття гідності, поважного ставлення до воїнів, які загинули під час Другої світової війни, зокрема: «Чий родич дідусь», «Дідусів пояс», «Чарівний мак».

Діти із захопленням слухали казки Василя Сухомлинського та спробували самостійно складати казку. Цікавим, захоплюючим доповненням стало колективне читання казок В. Сухомлинського та обговорення їх.

2016.06.01-2

Л. М. Заліток, канд. пед. наук, с. н. с. сектору обслуговування бібліотеки читає казки Василя Сухомлинського

2016.06.01-3

Людмила Михайлівна розповідає про книги В.Сухомлинського

 

2016.06.01-4

Спілкується з дітьми за сюжетами казок

2016.06.01-5

Вручення грамоти і подарункових книг педагогічному колективу садочку від фахівців бібліотеки


Анонси та оголошення

25.02.2024

Щиро вітаємо

ЛОБАНОВСЬКУ ІННУ ГЕОРГІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали