НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Для бібліотек ВНЗ І-ІV р.а.

 1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 11 січня.2014 року № 26 Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації” 
 2. Рішення колегії МОН України від 22 листопада 2002 року № 14/1-19 „Інформаційні ресурси бібліотек вищих навчальних закладів – важлива складова якісної підготовки фахівців
 3. Примірне положення про бібліотеку вищого навчального закладуIII-IV рівнів акредитації
 4. Наказ МОНмолодьспорту України від 27.09.2012 р. № 1058 „Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації
 5. Лист МОН України від 19.06.2009 р. № 1/9-414 „Щодо тарифних розрядів працівників бібліотек навчальних закладів
 6. Методичні рекомендації з порядку організації структури бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (Додаток № 1)
 7. Методичні рекомендації з порядку організації структури бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (Додаток № 2)
 8. Наказ МОН України від 20.01.2005 р. № 27 „Методичне керівництво бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації
 9. Планування роботи бібліотеки : метод. реком. / Зонал. метод. об-ня вузівських б-к ІІІ-ІV р. а. Донецької та Луганської обл., Наук. б-ка Донецького НУ. – Донецьк, 2009. – 20 с.
 10. Наказ МОН України від 02.12.2013 р. № 1686 Про затвердження Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації” 

  9-a.Інструкція про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

  9-б. Додатки до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (пункт 6 розділу ІІ)


Анонси та оголошення

25.02.2024

Щиро вітаємо

ЛОБАНОВСЬКУ ІННУ ГЕОРГІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали