НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Науково-педагогічний лекторій (12.05.16)

12 травня 2016 року в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського (вул. Берлинського, 9) для студентів II курсу гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування відбувся науково-педагогічний лекторій.

У програмі заходу:

  • оглядова екскурсія бібліотекою (В. І. Якубовський, с. н. с. відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків) та кімнатою-музеєм рідкісної книги (О. Б. Бондарчук, завідувач сектору рідкісних видань);
  • лекція «Презентація електронного каталогу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, інтегрованих галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів та сервісних онлайн послуг» (Л. І. Самчук, завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності). Під час лекції студентів було ознайомлено з системою каталогів і картотек та презентовано галузеві бібліотечно-інформаційні ресурси й сервісні онлайн послуги.
  • лекція «Сучасні та рідкісні видання (II пол. XVII – поч. XX ст.) іноземними мовами у фонді ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського» (Л. В. Дроншкевич, м. н. с. сектору рідкісних видань). Під час лекції було презентовано рідкісні видання II пол. XVII – поч. XX ст. і бібліотечно-інформаційні ресурси іноземними мовами, що розташовані на порталі та зберігаються у фонді ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.

2016.05.12-0

Біля пам’ятника В. О. Сухомлинського в холі бібліотеки

2016.05.12-1

В. І. Якубовський, с. н. с. відділу соціокультурних комунікацій та міжнародних зв’язків проводить екскурсію

2016.05.12-6

О. Б. Бондарчук, завідувач сектору рідкісних видань знайоме магістрів із експозицією кімнати-музею рідкісної книги

2016.05.12-3

Л. І. Самчук, завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності читає лекцію

2016.05.12-4

Л. В. Дроншкевич, м. н. с. сектору рідкісних видань читає лекцію


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали