НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Освітньо-інформаційний лекторій (31.05.2021)

31 травня 2021 р. у рамках лекторію завідувачем відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів, кандидатом наук із соціальних комунікацій Ларисою Пономаренко проведено лекцію «Електронні інформаційні ресурси ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського у розвитку педагогіки, психології та освіти» для здобувачів PhD першого року навчання (спеціальність 011 «Освітні, педагогічні науки») лабораторії морального, громадянського та міжкультурного виховання Інституту проблем виховання НАПН України. Під час лекції було презентовано галузеві бібліотечно-інформаційні ресурси, зокрема інформаційно-бібліографічні ресурси «Видатні педагоги України та світу» й «Педагоги-новатори», цифровий контент колекцій рідкісних видань, сухомлиністики, віртуальні читальні зали, продемонстровано сервісні онлайн-послуги та проведено коротке практичне заняття з пошуку джерел в електронних базах даних. Отримані знання стануть у пригоді молодим науковцям під час здійснення досліджень у галузі освіти/педагогіки.

Ознайомитися з програмою лекторію та замовити проведення лекцій можна за посиланням: http://dnpb.gov.ua/wp-content/uploads/2021/04/Booklet_lektory_2021.pdf


Анонси та оголошення

25.02.2024

Щиро вітаємо

ЛОБАНОВСЬКУ ІННУ ГЕОРГІЇВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родинисеред друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали