НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Освітньо-інформаційний лекторій (13.05.2021)

13 травня 2021 р. до Дня науки в Україні завідувач відділу науково-освітніх інформаційних ресурсів ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського Л. О. Пономаренко, кандидат наук із соціальних комунікацій, провела онлайн-лекцію «Електронні інформаційні ресурси ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського у розвитку педагогіки, психології та освіти» для слухачів VІ Міжнародної Грінченківської наукової школи для докторантів, аспірантів і молодих науковців у галузі знань «освіта/педагогіка», організованої кафедрою теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка (завідувач – Л. Л. Хоружа, доктор педагогічних наук, професор). Під час лекції було презентовано галузеві бібліотечно-інформаційні ресурси, продемонстровано сервісні онлайн-послуги та проведено коротке практичне заняття з пошуку джерел в електронних базах даних. Отримані знання стануть у пригоді молодим науковцям під час здійснення досліджень у галузі освіти/педагогіки. Лекцію проведено у рамках освітньо-інформаційного лекторію ДНПБ України імені В. О. Сухомлинського, автором ідеї та організатором якого є директор установи Л. Д. Березівська, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України.


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали