НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Науково-педагогічний лекторій (08.06.17)

8 червня 2017 р. до Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України завітали студенти магістри спеціальності «початкова освіта» Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка разом зі своїм керівником кандидатом педагогічних наук, доцентом Голотою Наталією Миколаївною.

Фахівцями бібліотеки в рамках науковопедагогічного лекторію було проведено екскурсію та лекції.

Науковий співробітник відділу науководокументного забезпечення та соціокультурної діяльності Я. М. Ніколаєнко провела оглядову екскурсію бібліотекою та прочитала лекцію «ДНПБ України  ім. В. О. Сухомлинського: історія та сьогодення». Вона ознайомила майбутніх учителів з історією створення, структурою й послугами бібліотеки як потужнього всеукраїнського науково-інформаційного, координаційного та науково-методичного центру бібліотек освітянської галузі України.

Лекцію «Колекція рідкісних та цінних видань (1850-1917рр.) ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського як об’єкт національного культурного надбання України» прочитала завідувач відділу наукової організації та зберігання фонду О. Б. Бондарчук. У своїй доповіді вона розповіла студентам про виняткові документи із фахових питань, що мають велике наукове, історичне та культурне значення й акцентувала увагу на найцінніших виданнях бібліотеки, якими є «Філософія» Сенеки Л. А. (1615), «Католицька Біблія» (1714), «Граматка» (1857), «Український буквар» Русової С. (1906) тощо.

Науковий співробітник відділу історії освіти Л. В. Старикова ознайомила студентів з експозицією читального залу фонду В. О. Сухомлинського та біографією видатного педагога-гуманіста. На завершення лекції слухачі переглянули документальний фільм «Вчитель» про роботу В. О. Сухомлинського з дітьми в Павлиській середній школі.

Завідувач відділу наукової інформаційно-бібліографічної діяльності Л. І. Самчук провела лекцію «Презентація електронного каталогу ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського, інтегрованих галузевих бібліотечно-інформаційних ресурсів та сервісних онлайн послуг», в якій розповіла про шляхи пошуку інформації та можливості вільного й оперативного доступу до неї.

                                                                                                 Матеріал підготувала науковий співробітник
відділу науково-документного забезпечення
та соціокультурної діяльності
Я. М. Ніколаєнко

2017.06.08-2 2017.06.08-3
2017.06.08-4

Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали