НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Науково-педагогічний лекторій (20-21.04.17)

 20-21 квітня 2017 року в рамках науково-педагогічного лекторію студенти І-ІІІ курсів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (спеціальність «журналістика») зі своїми викладачами О. І. Харитоненко та С. В. Шевчук відвідали Державну науково-педагогічну бібліотеку України імені В. О. Сухомлинського НАПН України (вул. Берлинського, 9).

До студентів з вітальним словом звернулися доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Л. Д. Березівська та кандидат історичних наук, заступник директора з наукової роботи С. М. Зозуля, які висвітлили основні напрями діяльності бібліотеки, акцентували увагу присутніх на її провідній ролі в інформаційному забезпеченні наук про освіту, педагогіки, психології.

Фахівці бібліотеки провели для відвідувачів оглядову екскурсію книгозбірнею (Я. М. Ніколаєнко, науковий співробітник відділу науково-документного забезпечення та соціокультурної діяльності) та кімнатою-музеєм рідкісної книги (О. Б. Бондарчук, завідувач відділу наукової організації та зберігання фонду), а також ознайомили їх з діяльністю пункту європейської інформації, що функціонує в бібліотеці (О. В. Дроншкевич, науковий співробітник відділу наукової організації та зберігання фонду).

Матеріал підготувала
науковий співробітник відділу науково-документного
забезпечення та соціокультурної діяльності
Я. М. Ніколаєнко

2017.04.20-2 2017.04.20-3

 


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали