НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Кайгородов Дмитро Євгенович

                            (1945)

Автор профільної багатоступеневої системи хореографічної освіти в Україні

Автор профільної багатоступеневої системи хореографічної освіти в Україні

Кайгородов Дмитро Євгенович – директор КЦ «Кияночка», Київського хореографічного коледжу, театру «Молодий балет Києва». Народився 28 травня 1945 року в м. Магнітогорськ. У 1983 році з відзнакою закінчив Київський інститут культури ім. О. Є. Корнійчука (сучасний КНУКіМ) за спеціальністю – культурно-освітня робота.

Кайгородов Дмитро розпочав трудову діяльність у 1979 році. Спочатку працював інструктором із хореографії, пізніше – керівником гуртка народного ансамблю танцю «Горлиця». Викладав на кафедрі хореографії Київського державного інституту культури. З 1985 року – балетмейстер оперної студії в консерваторії ім. П. І. Чайковського. З 1990 року обіймав посаду головного балетмейстера хореографічної школи-студії Київського міського будинку вчителя. У 1991 році створив й очолив культурний центр «Кияночка»; у 2003 р. – дочірнє підприємство «Київський хореографічний коледж», у 2004 р. – загальноосвітній приватний навчальний заклад хореографічна гімназія «Кияночка». Таким чином, творча майстерня заслужених працівників культури України Галини та Дмитра Кайгородових перетворилася на багатоступеневу систему хореографічної освіти. У 2010 р. створив і очолив театр «Молодий балет Києва», який щороку дає понад 50 вистав, бере участь у всіх важливих для суспільства концертах та інших культурних заходах у нашій державі та за її межами, які пов`язані з вихованням моральності в молодого покоління, популяризацією культури й благодійністю.
Дмитро Євгенович має вагомі досягнення у вихованні артистів балету. Випускники школи Кайгородова стали провідними солістами національних та зарубіжних театрів: Національного академічного театру опери та балету ім. Т. Г. Шевченка (Україна), Київського муніципального академічного театру опери і балету (Україна), Пермського академічного театру опери і балету (Росія), Національного театру міста Зальцбург (Австрія), Віденської державної опери (Австрія), «Bejart Ballet Lausanne» (Швейцарія), «Caracalla Dance Theatre» (Ліван), з тріумфом гастролюють у багатьох країнах світу (Франція, Греція, Італія, Іспанія, Німеччина, Австрія, Ліван, Польща), отримують визнання на найпрестижніших конкурсах і фестивалях класичного танцю.
Д. Є. Кайгородов є учасником Всеукраїнського проекту НАПН України «Педагоги-новатори в Україні» (2014 р.).

 

         Контакти:

01032, м. Київ,
вул. Льва Толстого 25, ф. 100
Тел. (044) 234-61-69
Email: college_horeograf@ukr.net

 

Упорядник 
Годецька Т. І.,
науковий співробітник відділу наукової реферативної
та аналітичної інформації у сфері освіти

Упорядник бібліографії
Самчук Л. І.,
зав. відділу наукової
інформаційно-бібліографічної діяльності

Науковий консультант
Виговська О. І.,

к.пед.н., доцент, керівник проекту
„Педагоги-новатори в Україні”


Анонси та оголошення

03.03.2022

06.02.2021

Шановні колеги!

Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus  та Web of Science.

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали