НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду


Заклади, що носять ім’я В.О. Сухомлинського

image

Василь Сухомлинський – український педагог, публіцист, письменник, заслужений вчитель України, засновник гуманістичної педагогіки дитиноцентризму. Його внесок не тільки в українську, а й у світову педагогічну думку перевірено часом і вшановано поколіннями освітян.

За період від 1970 до 2018 рр. ім’я педагога присвоєно 11 закладам освіти всіх рівнів – від дошкільних до закладів вищої освіти, бібліотеці, та створено його персональний музей. Сімом з них його ім’я присвоєно вже за часів незалежності.

Презентовано їх на віртуальній виставці «Заклади, що носять ім’я В. О. Сухомлинського», яку підготували фахівці ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України.


Анонси та оголошення

20.02.2024

Конкурс на заміщення вакантних наукових посад Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського НАПН України Наказ від 19 лютого 2024 р.  № 11.     Детальніше...

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали