НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Нагороди, премії ім. М. І. Пирогова

УКРАЇНА

ЧЕРНІГІВСЬКА МІСЬКА РАДА

(п’ятдесят друга сесія п’ятого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від  6 серпня  2010 р.

м. Чернігів
Про заснування щорічної Премії
імені Миколи Пирогова міської ради
працівникам медичних закладів

 

З метою заохочення медичних працівників до творчої та результативної праці, підвищення авторитету і престижу медичного працівника в нашому суспільстві, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, міська рада вирішила:

1.Заснувати, починаючи з 2010 року, щорічну Премію імені Миколи Пирогова міської ради працівникам медичних закладів за рахунок загального обсягу бюджетних асигнувань на охорону здоров’я в розмірі:

І премія – 3 мінімальні заробітні плати, законодавчо встановлені на відповідний рік;

ІІ премія – 2 мінімальні заробітні плати, законодавчо встановлені на відповідний рік;

ІІІ премія – 1 мінімальна заробітна плата, законодавчо встановлена на відповідний рік.

2. Затвердити Положення про щорічну Премію імені Миколи Пирогова міської ради працівникам медичних закладів, що додається.

3. Встановити, що зазначена Премія вручається один раз на рік трьом лауреатам, незалежно від розміру заробітної плати, пенсії, інших доходів, не заборонених законодавством.

4. Фінансовому управлінню міської ради (Бистров В.Е.) передбачити видатки на нагородження медичних працівників зазначеною Премією за рахунок загального обсягу бюджетних асигнувань на охорону здоров’я.

5. Відділу зв’язків з громадськістю міської ради (Соломаха І.Г.) та комунальному підприємству “Редакція Чернігівської міської газети “Чернігівські відомості” Чернігівської міської ради (Мокроусова І.М.) забезпечити оприлюднення цього рішення у десятиденний термін .

6. Це рішення набирає чинності з моменту його оприлюднення.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Тунік – Фриз О.В. та постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я та екології (Волошко Ю.В.).

 

 

Міський голова                                                                                           О.В. Соколов

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Чернігівської міської ради

6 серпня 2010 року

(52 сесія 5 скликання)

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

1. Щорічна Премія імені Миколи Пирогова міської ради працівникам медичних закладів ( далі – Премія ) запроваджується з метою піднесення ролі та авторитету професії лікаря, медика в суспільстві, заохочення медичних працівників до творчої, результативної праці та популяризації засад медичної етики і моралі.

2. Премія присуджується медичним працівникам охорони здоров’я за:

– особливі успіхи у зниженні рівня захворюваності, інвалідності та смертності населення шляхом формування та налагоджування ефективного функціонування системи надання населенню доступної і високоякісної медико-санітарної допомоги, високі професійні досягнення, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, реалізацію прав громадян по забезпеченню їх медичною допомогою;

– здійснення заходів щодо виконання галузевих, національних та місцевих програм, які направлені на покращання стану здоров’я, якості життя людей та дотримання їх прав;

– покращання якості диспансеризації населення шляхом раціонального використання наявних ресурсів: скрінінгових програм, уніфікованих схем обстеження тощо;

– здійснення комплексу заходів, що спрямовані на зниження непрацездатності, покращання реабілітаційних заходів населення;

– наукові розробки в області медицини;

– залучення інвестицій в галузь охорони здоров’я, зміцнення матеріально-технічної бази закладів, покращання умов праці працівників;

– інші результати медичної діяльності, що мають значний вплив на розв’язання нагальних проблем надання медичної допомоги населенню міста.

3. Щорічно присуджується 3 Премії в розмірі:

І премія – 3 мінімальні заробітні плати, законодавчо встановлені на відповідний рік;

ІІ премія – 2 мінімальні заробітні плати, законодавчо встановлені на відповідний рік;

ІІІ премія – 1 мінімальна заробітна плата, законодавчо встановлена на відповідний рік.

4. Висування кандидатур на відзначення Премією проводиться до Дня медичного працівника за місцем роботи претендента на зборах колективів із забезпеченням широкого обговорення, гласності та відкритості.

5. Клопотання про присудження Премії подається до управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради медичними закладами міста. До клопотання додаються відомості про відповідні досягнення претендента, витяг із протоколу зборів трудового колективу, відомості про державні та відомчі нагороди претендента, який заслуговує на відзначення Премією.

Розгляд матеріалів та визначення переможців здійснюється на спільному засіданні постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я та екології та колегії управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради.

6. Премія призначається розпорядженням Чернігівського міського голови.

7. Нагороджені отримують звання лауреата, диплом та грошову винагороду.

8. Вручення Премії проводиться в урочистій обстановці під час проведення заходів з нагоди професійного свята – Дня медичного працівника та висвітлюється засобами масової інформації.

9. Фінансування видатків, пов’язаних з виплатою Премії, здійснюється за рахунок загального обсягу бюджетних асигнувань на охорону здоров’я.