Дисертаційний читальний зал
Дисертаційний читальний зал є структурним підрозділом відділу зберігання фонду та обслуговування користувачів. Створений у 2000 році.
Це спеціалізований зал бібліотеки, в якому обслуговують науковців, педагогів, аспірантів, студентів ВНЗ тільки за листами від організації, в якій працює чи навчається користувач бібліотеки, на ім’я директора ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського з проханням дозволити працювати з дисертаційним фондом.
Фонд дисертацій із питань педагогіки, психології та освіти нараховує близько 4000 примірників, авторефератів дисертацій – близько 20000 примірників.
Анонси та оголошення
12.01.2021
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
Запрошуємо взяти участь у засіданні круглого столу «До 30-річчя Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського (пам’яті О. Я. Савченко присвячується)», що організовує Державна науково-педагогічна бібліотека України імені В. О. Сухомлинського НАПН України та Всеукраїнська асоціація Василя Сухомлинського. Захід відбудеться 24 березня 2021 року в онлайн-форматі, початок роботи о 14:00.
Детальніше: Інформлист.
30.04.2020
Шановні колеги!
Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus та Web of Science.