Бібліотека тисячоліття
ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського однією з перших бібліотек в Україні отримала повний комплект видань (250 томів) “Бібліотеки Тисячоліття” за проектом Британської Ради в Україні “Бібліотека Тисячоліття: задовольнити будь-якого читача”.
Проект “Бібліотека Тисячоліття: задовольнити будь-якого читача” є частиною великої британської програми, покликаної надати кожній державній середній школі Сполученого Королівства комплекту книжок “Бібліотека Тисячоліття”. У рамках цього проекту було надіслано понад 1 500 комплектів книг із цієї серії в різні навчальні заклади і бібліотеки у більш ніж 60 країн світу . Цей проект перегукується з цілями Британської ради з установлення міцних партнерських зв’язків у світовому масштабі заради поліпшення міжнародного взаєморозуміння.
Комплект містить 15 000 чудових взірців класичної літератури поданих англійською мовою, а також традиційну англійську літературу всіх періодів.
Видавці серії не забули і такі визначні пам’ятки людської мудрості, як “Індуістські манускрипти”, “Коран”, “Старий Заповіт”, “Новий Заповіт”, “Арабські ночі”: в 2-х т., “Молитовник”, “Мабіногіон”.
Видання з “Бібліотеки Тисячоліття” представлені античною літературою (давньогрецькою, грецькою та римською), а також англійською, американською, німецькою, австрійською, датською, чеською, аргентинською, латиноамериканською, італійською, японською, китайською та слов’янською.
Книги з “Бібліотеки Тисячоліття” різноманітні за тематикою. Крім художніх видань ввійшли видання філософські, релігійні, політичні, економічні, історичні, феміністичні та мистецькі.
Зміст видань зумовлений цікавою структурою, багатоманітним матеріалом, насамперед, тексти, історико-літературний коментар, теоретико-літературні відомості, біографічні дані письменників, хронологія та бібліографія, словник незрозумілих слів.
Запропонований спектр творів дає користувачеві літературну панораму тисячоліття. Ці видання користуються надзвичайною популярністю серед науковців, викладачів та вчителів англійської мови, студентів вищих навчальних закладів І–ІV р. а., бібліотечних працівників.
Анонси та оголошення
06.02.2021
Шановні колеги!
Звертаємо вашу увагу на можливість налаштування для вчених НАПН України віддаленого доступу до наукометричних баз Scopus та Web of Science.