НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо

 Казка – це свіжий вітер,
що роздмухує вогник дитячої думки і мови

В. О. Сухомлинський 

28 вересня 2015 року в головному приміщенні Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В. О. Сухомлинського фахівці бібліотеки разом із педагогами ДНЗ №428 і їхніми вихованцями старшої групи та батьками провели захід «Рідний край, де ми живемо, Україною зовемо». Зокрема під керівництвом музичного керівника садочка Світлани Пархоменко діти підготували театралізовану літературно-музичну композицію за творами В. О. Сухомлинського: «Мишка та лисичка», «Рибка і жаба», «Бабусин борщ», виконали танок «Соняшників», «Осені», «Оркестр жабенят».

З вітальним словом виступила доктор педагогічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського Лариса  Березівська. Вона наголосила, що видатний український педагог Василь Сухомлинський залишив у спадок близько 1500 оповідань і казок для дітей, які перекладено 59 мовами світу. Директор підкреслила, що казки Василя Олександровича сповнені любові до рідної землі, родини та батьків, природи, їх читання сприяє як розвитку дітей, так і їхньому національно-патріотичному вихованню.

У межах заходу в бібліотеці експонується книжкова виставка «Ідеї Василя Сухомлинського як концептуальна основа національно-патріотичного виховання».

На згадку про захід фахівці бібліотеки всім дітям подарували книги, а також передали в дарунок садочку бібліографічний покажчик «В. О. Сухомлинський. Біобібліографія: 2008-2013 рр.». Директор ДНЗ № 428 Наталія Заріцька подарувала бібліотеці квітку соняха – улюблену квітку Василя Олександровича, виготовлену дітьми й підкреслила, що педагогічний колектив ДНЗ №428 у своїй роботі особливого значення приділяє педагогічній системі виховання Василя Сухомлинського, чому сприяє тісна співпраця з фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського.


Анонси та оголошення

21.05.2022

Шановні науковці!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем науки!

Сьогодні ви – воїни наукового фронту. Ваша невтомна творча праця є надійним плацдармом для захисту й розвитку держави, зміцнення її авторитету на міжнародній арені.

Тож щиро бажаємо вам насамперед миру, міцного здоров’я, жаги пізнання нового та незвіданого, натхнення й завзяття.

Нехай ваше життя завжди буде наповнене радістю відкриттів і звершень на науковій ниві задля перемоги й світлого майбутнього України!

  З повагою колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського та директор, д-р пед. наук, професор, член-кореспондент НАПН України Л. Д. Березівська

03.03.2022

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали