НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ДЕРЖАВНА НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНА БІБЛІОТЕКА УКРАЇНИ
ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Бібліотека це дзеркало і джерело духовної культури

Image
04060, Київ, М.Берлинського, 9 380 (44) 467-22-14 dnpb@i.ua Мапа проїзду
A A A

Для бібліотек ВНЗ І-ІV р.а.

 1. Наказ Міністерства освіти і науки України від 11 січня.2014 року № 26 Про затвердження Типових штатних нормативів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації” 
 2. Рішення колегії МОН України від 22 листопада 2002 року № 14/1-19 „Інформаційні ресурси бібліотек вищих навчальних закладів – важлива складова якісної підготовки фахівців
 3. Примірне положення про бібліотеку вищого навчального закладуIII-IV рівнів акредитації
 4. Наказ МОНмолодьспорту України від 27.09.2012 р. № 1058 „Про затвердження Типової структури та Типових штатних нормативів бібліотек вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації
 5. Лист МОН України від 19.06.2009 р. № 1/9-414 „Щодо тарифних розрядів працівників бібліотек навчальних закладів
 6. Методичні рекомендації з порядку організації структури бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (Додаток № 1)
 7. Методичні рекомендації з порядку організації структури бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації (Додаток № 2)
 8. Наказ МОН України від 20.01.2005 р. № 27 „Методичне керівництво бібліотек вищих навчальних закладів ІІІ та ІV рівнів акредитації
 9. Планування роботи бібліотеки : метод. реком. / Зонал. метод. об-ня вузівських б-к ІІІ-ІV р. а. Донецької та Луганської обл., Наук. б-ка Донецького НУ. – Донецьк, 2009. – 20 с.
 10. Наказ МОН України від 02.12.2013 р. № 1686 Про затвердження Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації” 

  9-a.Інструкція про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

  9-б. Додатки до Інструкції про порядок комплектування та облік підручників і навчальних посібників у бібліотечних фондах загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації (пункт 6 розділу ІІ)


Анонси та оголошення

31.03.2023

flowers9

Щиро вітаємо

ГАЙДУК ВАЛЕНТИНУ ГРИГОРІВНУ

з Днем народження!

Бажаємо здоров’я, весни в душі, яскравого сонця,  щастя, творчого натхнення, незмінно-позитивнвого настрою, затишку й тепла в колі Вашої родини, серед друзів і колег!

Директор та колектив ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України

Л. Д. Березівська

18.03.2023

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі круглого столу «Сучасні технології візуалізації колекцій цифрових освітніх ресурсів (до Всеукраїнського фестивалю науки). Захід відбудеться 17 травня 2023 р. у Державній науково-педагогічній бібліотеці України імені В. О. Сухомлинського НАПН України у змішаному форматі.

Інформаційний лист

Всі матеріали

Наша анкета

Шановні користувачі!

ДНПБ України
імені В. О. Сухомлинського НАПН України прагне створити сучасний науково-освітній та культурний простір, що сприятиме якісному забезпеченню Ваших інформаційних потреб.

Просимо взяти участь в анонімному анкетуванні! 

Ваші відповіді допоможуть нам покращити бібліотечно-інформаційне обслуговування користувачів і слугуватимуть удосконаленню науково-інформаційного забезпечення сфери освіти, педагогіки, психології.

Вебінар

No meeting rooms are currently available to join.

Заходи

Всі матеріали

Виставки

Всі матеріали

Наші видання

Всі матеріали